Na rokomet s kratkim

In Celje, Dogodki, Šport

V soboto se je po kratkem predahu nadaljevala ženska liga v rokometu. Tokrat sta se pomerili ekipi Celja in Ptuja. Ker sem tele-objektiv posodil Gregu, sem tokrat preizkusil manjšega, 17-55. Seveda je bila razlika očitna. Na prvi tekmi sem lepo rezal s 70-200, na tej pa sem bil v večini osredotočen samo na eno polovico igrišča. Še dobro, da se ob polčasu ekipi obrneta.  :D

Favoritke so bile seveda domačinke, ki pa so začele tekmo tako slabo, da ni bilo za ankam’r. Po rezultatu 0:3 in 1:4, ko že misliš, da ne morejo igrati slabše, ugotoviš, da lahko. :)

img_5319

Ptujčanke so začele odlično in izkoristile zaspanost domačink. Skoraj vsak napad se je končal uspešno, ravno obratno pa je bilo pri Celjankah.

img_5321

Ena izmed všečnejših igralk pri Ptuju, number twenty-four :mrgreen:

img_5357

V drugem polčasu so domačinke zaigrale nekoliko bolje in s pomočjo zveste publike ujele Ptujčanke.

img_5363

Na trenutke je bilo videti, da Celjanke nimajo prave volje. Alja je kar zavijala z očmi.

img_5364

V drugem polčasu ji je vendarle steklo in zabila je nekaj pomembnih golov.

img_5368

Bolj proti koncu je šla tekma, bolj na trdo je šlo. Celjanke so počasi ujele Ptujčanke in nekaj minut pred koncem celo vodile za dva gola.

img_5391

img_5394

En izmed redkih poizkusov z leve strani.

img_5413

Za tale strel je sodnik dosodil prestop. Kje ga je videl, nimam pojma. In če bi tule bil gol, bi bile Celjanke zelo blizu zmage.

img_5424

img_5427

img_5445

Tik pred koncem še ena poškodba domače igralke. Takrat so Ptujčanke lovile Celjanke.

img_5453

img_5460

Na koncu je bil rezultat 29:29. Zasluženo, glede na prikazano igro Celjank v prvem polčasu. Če bi prvi polčas igrale malo bolj resno, bi zmaga sigurno ostala doma. Bomo videli, kaj bo v sredo, ko jih obišče Krka. :D

Recommended Posts
Showing 0 comments
  • easyriderka
    Reply

Joooj zdej mama pa slabo vest. Sorrryyyyy, sej kmalu prideva ;) (slike so vseeno njami, kot vedno izpod tvojih rok :) )

• tasteoftravel
    Reply

:) ma nč slabe vesti. Ni blo za kak cajtung

pejta plavaaaat !! :D

Reply

Ma ej sma bla danes na eni lepi črno mivkasti plaži, v vodi do kolen… sam vodika je pa premrzla za kopanje (sploh jst ne bi blo fajn da si kej prehladim zdej), čeprav neki jih je blo pa kr pogumnih. To ni Grčija avgusta a, veš. :D Sej dejansko ni blo plavanje v prvem planu. Jutr greva na vulkan skor 4000m višine :D

• Petra
    Reply

Krka, Krka, Krka :D

Reply

@ easyriderka: ja ti res ne morš v vodo. Sam a taka višina je varna za tamauga?

@ Petra: hehe, jutri bo tega na pretek slišat

Reply

Evo smo nazaj. Vse ok. Bilo je lepo in predvsem mrzlo kot pri vas :D Spodaj pa prijetnih 24stopinj :D

• Petra
    Reply

Krka zmagalaaaaaaaaaaaaaa :)

Reply

mhm :)

pingbacks / trackbacks
  • […] tudi za vse dolenjske rokometne privržence. Ker je bila tekma v Celju, sem si jo ogledal. Že v soboto so Celjanke igrale proti Ptuju, takrat je bil rezultat 29:29, in glede na takratno prikazano igro Celjank, sem vedel, da bo tekma […]